In de Ajax Life podcast bespreek ik als co-host van Daniel Dekker iedere twee weken alles rondom Ajax. We hebben het over de actualiteit, maar gaan ook met gasten in gesprek over hun clubliefde, horen interessante anekdotes en ontroerende verhalen.
De podcast is voor en door supporters. Kritisch maar altijd met een groot hart voor onze club. Voor wie? Voor alle Ajacieden! Iedere twee weken is er een nieuwe aflevering te vinden in jouw favoriete podcast app.
De podcast is een samenwerking tussen Ajax Life & Topcast Media
🎙❌⚽️❌🎧❌
Daniel Dekker over de Ajax Life Podcast bij Tijd voor MAX
5 oktober 2020 – In Tijd voor MAX is Daniel Dekker te gast om te vertellen over zijn nieuwe dagelijkse radioprogramma: Lunch Lekker met Daniel Dekker. Hierin komt ook de nieuwe Ajax Life Podcast ter sprake.
Aflevering #7 – het gevaar van atalanta volgens oud-ajacied en analist Marciano Vink en data specialist erik elias.
Fox Sports analist en oud-Ajacied Marciano Vink en hoofdredacteur Between the Posts en videoscout Erik Elias analyseren het spel van Ajax, de kansen tegen Atalanta en hoe data het scouten naar een hoger niveau brengt.
Marciano vertelt ook over zijn tijd bij Ajax, hoe die naar Genoa vertrok en zijn werk nu bij de RM Soccer Academy.
Aflevering #6 – De Champions League Spanning stijgt, Ricardo van Rhijn en Golden boys.
Aflevering #5 – Voetballen in coronatijd en de Ajax vrouwen ongeslagen op 1
Aflevering #4 – Atalanta away
Atalanta Bergamo, de CL tattoo van Klaiber en speelt Urby Emanuelson tegen Ajax over 2 weken?
Aflevering #3 – Opnieuw kan niemand Ajax – Liverpool zien
over Liverpool en spelen zonder publiek. Herjan Pullen, coördinator supportersvereniging Ajax
deelt zijn herinneringen over een onvergetelijke awayday.